Isis Energy je metoda, která se zaměřuje na zvyšování vibrací, uvolňování napětí v těle a přístupu k vyšší úrovni vědomí.

9

 

V Isis Energy se zaměřujeme na harmonizaci těla a ducha. Cílem je umožnit jednotlivci prožít spirituální zážitky, které mu pomohou uvědomit si spirituální podstatu života a nahlížet na něj z jiné perspektivy než jen z té pragmatické a materialistické.

Každý jedinec prožívá Isis Energy individuálně, záleží na tom v jaké se nachází úrovni vědomí, a uvolnění těla. 

Blush Modern Stylish New Post Instagram Post 1

Luna Isis na základě své přirozené citlivosti na energie pomáhá ostatním spojit se s vyššími rovinami existence. Jak Isis Energie probíhá?

3

Na začátku každé seance je povídání o tom, jak seance probíhá a poté, jak jste ji prožili.

Seance probíhá vleže na lehátku, jste oblečeni a máte sundané boty. 

Na oči se vám položí šátek, abyste měli větší pocit uvolnění. Isis Energy probíhá většinu času bezdotykově. 

Zpočátku vám Luna může přiložit ruce na temeno hlavy, ruce, či nohy, ale nemusí to tak být. Pokud v těle máte velké napětí, před seancí probíhá krátké uvolňující cvičení.

 

 

 

Objednání

7
  • Základní “ISIS ENERGY”

cena: 3300 Kč 

 

  • Balíček “ISIS ENERGY STAR”

 3 x Isis Energy v v průběhu 3 týdnů

cena: 8880 Kč

 

Na Isis Energy se objednáte telefonicky

Luna Isis: + 420 728 919 950 

Domluvený termín bude následně potvrzen na e-mailu: luna.isis.inspiration@gmail.com

Po telefonické domluvě zaplatíte částku za Isis Energy na ČÚ: 2950261019/3030

Do zprávy pro příjemce zadejte: ISIS ENERGY a vaše jméno a příjmení.

Storno podmínky

11
  • V případě, že se odhlásíte týden před vaším objednaným termínem, obdržíte 90% z  plné částky, nebo můžete za sebe zajistit náhradníka.
  • Pokud se odhlásíte 3 dny před domluveným termínem, můžete zajistit náhradu nebo obdržíte zpět 50 % z plné částky.
  • Pokud se odhlásíte v den na který jste objednáni, peníze nebudou vráceny, pokud není doložen vážný důvod, jako je nemoc, aj.

Vaše odhlšení přijímáme na e-mailu: luna.isis.inspiration@gmail.com

Adresa: Ozdravné centrum Fuzhi, Chlumova 260/23, Praha 3

2 1

Reference

Bylo to takové zvláštné. První dojmy na začátku jsem cítila jako když nad mým tělem něco vane. Otevřelo se mi třetí oko. Vcelku to bylo příjemný, nic negativního. Několikrát se mi otevřela srdeční čakra. Viděla jsem fialovou a zelenou barvu a když vysvitlo slunce tak zlatou. Cítila jsem teplo.
5
Eve Budzke
Majitelka ve společnosti Sluneční dům
Cítil jsem teplo od hlavy, byl to první pocit hned po prvním výdechu. Cítil jsem po první nádechu sevření u srdce a a pak se to rozpustilo. Pak mne teplo od hlavy zalilo celého dolů. Měl jsem pocit jako když jsem usínal, ten pocit nedokážu přesně popsat. Měl jsem pocit, že máš nade mnou ruce a v nich něco jako koule, bylo to celé průhledné nad hlavou, jak když s tím jezdíš nahoru, dolu, jako několik koulí v sobě, které se ti vznáší mezi rukama. Lépe se mi dýchalo a cítíl jsem, že se mi odhmotnily ruce. Po celém těle jsem cítil uvolnění, jako když ti povolí křeč. Je to úleva.
4
Jiří Jiroutek
Luna má úžasnou empatii a intuici. Po uvolňujícím sezení je velmi důležitá cílená zpětná vazba. Poznala a jasně mi řekla, co se se mnou děje na energetické úrovni. Ze zpětné vazby jsem poznal i směr mého dalšího rozvoje.
8
Ing. Tomáš Nutil
Kouč
Užasné moc děkuji, napojení přes Slunce, bolest srdce, které jsem prosvěcovala enerií sluneční, jelikož jsem měla dlouho zavřené srdce, stále děkuji za každé teplíčko a lásku. A přeji vám hodně štěstí.
1
Libuše Fryšová
Silné energie, brnění rukou a nohou, v těle cítím klid, mír, lásku a štěstí. Pěkný zážitek. Děkuji.
10
Jaroslava Galová