IMG 0340

Inspirativní rozhovory s pozoruhodnými hosty.

Lev Rybalkin je hudební génius, který tvoří designové lampy

Lev Rybalkin reprezentuje piana společnosti Yamaha v České republice a jeho manažerské schopnosti představují zahraniční hosty na festivalech. Jeho hudební umění zahrnuje i vystoupení “Night On Broadway” se sólisty z NY Broadway po Evropě, spolupráci s dalšími hudebními osobnostmi jako je Marta Kubišova, Jitka Zelenková. Život se nám rozsvítí s jeho designovými lampami, které naleznete v online galerii Bohem Gallery.

Lev Rybalkin je pro mě ztělesněním inspirace, jehož oddanost tvůrčímu procesu vytváří nádherné umělecké dílo a energii, kterou rád předává dál do světa.

Joska Skalník mistr modré, revolucionář

V roce 1989 spoluzakládá nezávislou kulturní organizaci Artforum. V listopadu 1989 je spoluzakladatelem Občanského fóra a následovně se stává kulturním poradcem a členem Kolegia prezidenta republiky Václava Havla.

Od roku 1991 se věnuje svobodnému povolání malíře a grafika. Je organizátorem mnoha kulturních akcí a uměleckých projektů.

V roce 1994 obdržel cenu Masarykovy akademie umění za tvůrčí činnost. Vystavuje doma i v zahraničí. Joska Skalník má pro vás přichystané autorské plakáty, grafiky a serigrafii, které získáte přímo v naší online galerii Bohem Gallery

Rozhovor o životním potenciálu s Jiřím Černákem

 Mluvíme o talentech – těch jedinečných darů, které každý z nás nese v sobě.

Ať už jsou to umělecké dovednosti, kreativita, nebo schopnost vést druhé, tyto talenty jsou klíčem k naší autentičnosti a úspěchu.

Naše cesta nás zavedla k Jiřímu Černákovi, zakladateli školy Feng Ren Shui, který s námi sdílel, jak tato metoda může pomoci odhalit a plně využít naše talenty.

Natalie Loginová: Metafyzika a osobní rozvoj

Natalie je konsultantkou čínské metafyziky, mentorkou a lektorkou s hlubokým porozuměním významných asijských učení.

Natalie nás zavede na svou cestu osobního poznání a harmonie. Pochází ze Sibiře, kde objevila vliv asijské kultury a filozofie na životní přístup.

S tímto bohatým pozadím a znalostmi se stala mentorkou pro ty, kteří hledají efektivitu a štěstí ve svém životě a podnikání.

Inspirativní příběh Petry Míšechové

Tohle je příběh ženy, která nás učí, že všechno, co potřebujeme k tomu, abychom žili šťastný a naplněný život, máme už v sobě.

Petra Míšechová, matka pěti dětí z kouzelného města Benáky nad Jizerou, je nejen vášnivou renovátorkou nábytku, ale také inspirující mentorkou svých dětí.

Již od útlého věku je učí tvořit a sdílet radost z vytváření a vědomému přístupu k životu, rozvíjí v nich vztah k přírodě, hezkým mezilidským vztahům a zodpovědnosti.

Její zájem o ekologii je nákazlivý a oživuje naše každodenní životy.

Petra nás učí, jak přinášet pozitivní změny do světa kolem sebe.

Juan Braun, šaman, který učil na Harvardu

Jak se Juan Braun dostal k šamanství? Co se skrývá za jeho tajemným úsměvem? Jakými inspiracemi se řídí při psaní svých knih?

To vše a mnohem více se dozvíte v tomto fascinujícím rozhovoru, který vám otevře oči a zanechá vás s touhou po dobrodružství, moudrosti a poznání. 

Připojte se k nám, abyste objevili tajemství za obzorem a nasáli inspiraci, kterou Juan Braun nese sebou. Toto je rozhovor, který vás zasáhne, povzbudí a zanechá vás s nádechem dobrodružství ve vzduchu.

Nechte se unést a přijďte s námi objevovat svět skrze oči Juana Brauna.

Matěj Kocourek je milovník a podporovatel vážné hudby

Vstupte do světa vášnivého milovníka vážné hudby, Matěje Kocourka!

Jeho příběh je plný tónů, které nejen zpívá, ale žije. S hlubokou láskou k vážné hudbě a neochvějným odhodláním, Matěj oživuje scény koncertů a vytváří nezapomenutelné hudební zážitky.

Přidejte se k nám v tomto jedinečném rozhovoru, kde se dozvíte, jak hudba formuje jeho život a jaký význam má pro umění a umělce. Zážitky, inspirace a kouzlo vážné hudby

Romana Čáslavská a její cesta od profese učitelky k fotografce

Romana Čáslavská je mladá, milá a talentovaná fotografka, která po studiu ekonomie a pedagogiky nalezla svou vášeň ve fotografii.

Po několika letech kariéry učitelky na základní škole se rozhodla naplno se věnovat fotografii.

Dnes pracuje jako profesionální fotografka a specializuje se na zachycování rodinných okamžiků, mnohagenerační fotografie, novorozence, svateb a brandové fotografování.

Jak přesně prošla cestou od učitelky k úspěšné fotografce, a jak buduje své podnikání na malém městě, se dozvíte v našem rozhovoru.

Lenka Králová a její osobní transformace a sebevědomý život

Setkáváme se s Lenkou Královou, která nám přináší inspirativní a dojemný příběh své osobní transformace.

Narodila se jako muž, ale rozhodla se stát se ženou. Během pouhých čtyř let prošla neuvěřitelnou změnou a stala se krásnou a sebevědomou ženou.

Dnes nám sdílí své zkušenosti a povzbuzuje nás, abychom žili autenticky.

V tomto podcastu V obraze s Isis Isis nám Lenka otevřeně vypráví o své cestě a výzvách, kterým čelila. Její příběh nás zasvěcuje do světa trans lidí a ukazuje nám, jak můžeme být podporou a porozuměním.

Lenčin příběh je inspirací k tomu, abychom nezávisle na překážkách následovali své sny a žili v souladu s tím, kým jsme.