Naše činy a myšlenky tvoří to, kým jsme dnes

Vzdělání a zkušenosti

1998 – 2024

Luna Isis vystudovala Soukromou střední uměleckou školu designu s.r.o., v Praze, Obor: Užitá malba pod vedením Akad. Mal. Jaroslava Kláta.

Luna od pěti let navštěvovala LUŠ, obor: výtvarný, pod vedením grafika Vladimíra Veselého, v tomto období byl obraz šestileté Luny vybrán a putoval na výstavu do Japonska.

 

Tanec

Od osmnácti let se začala intenzivně věnovat tanci, v roce 2004 získala Certifikát Oriental Dance Academy – Mily El Kral a založila úspěšnou taneční školu Tanec Luna. Vytvořila vlastní taneční metodu Free la Dance a vystupovala s tanečním rituálem White Shaman.

Kultura a škola

Její pracovní zkušenosti ji zavedly do rozmanitých uměleckých a podagogických světů:

  • Vytvořila inspirativní kulturní programy pro děti, dospělé a celé rodiny.
  • Luna učila na základní škole výtvarnou výchovu.

 

Následuje vizi a ctí životní poslání.

Prolíná kreativitu s osobním rozvojem a spiritualitou.

Dnes pro nás přednáší a vede kurzy a semináře zaměřené na kreativitu, osobní rozvoj a spiritualitu. 

Mezi Luniny projekty patří motivační karty Klíč Sisianul.

12

Výstavy 

od roku 1999 První solo výstavu Luna Isis realizovala v roce 1999 ve svých osmnácti letech v renesančním zámku v Benátkách nad Jizerou.

 

Skupinové výstavy: Divadlo pod Palmovkou (Praha), Gallery Paleta (Karlovy Vary), Divadlo Skelet (Praha), Makromolekulární ústav (Praha), Loreta (Kosmonosy), Art Forum (Praha), ABF (Praha), RSVK – Ruské středisko vědy a kultury (Praha), Staroměstská radnice (Praha), LAUFEN space Prague (Praha), Zámek Štiřín, NOD (Praha) Topičův salon (Praha), Tibet Open House (Praha)

 

Samostatné výstavy: Radost FX (Praha), Galerie Velryba (Praha), Galerie Školská 28 (Praha), Art Forum (Praha), Kávovárna Lucerna (Praha), Zámek v Benátkách nad Jizerou, Zámek Stránov (Jizerní Vtelno), LAUFEN space Prague (Praha), Centrum Fuzhi (Praha)…

”Výstava Gold and White pro mě byla naprosto fascinující. Obrazy se mi líbily na 1.pohled, nicméně čím více jsem se na obrazy dívala a čím déle jsem byla v jejich přítomnosti, uvědomovala jsem si a cítila jsem jejich velikost, hloubku a energii, která je z obrazu cítit a dokáže naplnit radosti, klidem a harmonii. “
JFK71c401 nik 5262 kopie
Monika Hauptvogel
Školitelka a koučka
„Dílo umělkyně Luny Isis znám jen krátce, ale velmi mě zaujalo. Její aktuální výstava gold & white pro mě byla seznámením se s poutavými uměleckými díly, která člověka nutí k snivému zamyšlení.“
freedom
Martin Chocholoušek
Právník
Lunu Isis znám už několik let jako zajímavou malířku s výrazným ženským cítěním. Její obrazy mě přenášejí do neznámých světů nebo mě vybízí k meditacím, o kterých jen sním a na které nemám v mém uspěchaném světě čas. Vlastně je jednou z mála symbolistických nebo ezoterických malířek, které mě na dnešní výtvarné scéně zajímají. Přeji jí hodně tvůrčí energie a inspirace do dalších let!
9 scaled
Martin Fryč
Výtvarný a výstavní publicista

Produkce Luny Isis - akce s pozitivním přesahem.

Bohem Gallery Vystava v Tibet Open House 61

S Lunou se můžete potkat na přednáškách, seminářích, výstavách a kulturních akcích, které pro vás pořádá. 

Jsou to pozitivní akce s přesahem, které do našich životů dokáží přinést krásé zážitky,  pocity a inspiraci.

 

Chtěla bych tímto poděkovat Luně Isis za bezvadnou spolupráci při tvoření a organizování programového rámce v našem nově zrekonstuovaném Kulturním centru Kostel v Mělnické Vtelně. Organizovala množství akcí např. tvořivé dílny, přednášky, koncerty, workshopy, ale především festivaly – Indiánské léto, Staročeský jarmark. Tyto akce byly díky Luně vždy zajímavé. Charakteristické pro ně byly neotřelé nápady, netradiční a zajímavá témata a vždy se těšily velkému zájmu návštěvníků.
Blue Watercolor Minimalist Quote Instagram Post
Hana Rašáková
starostka obce Mělnické Vtelno v letech 2004 -2016
Večerní přednáška byla skvělá - Přesto, že mi je už 61 let mě silně oslovila a mnoho ukázala, co bych ještě mohl.
8
Václav Vavřina
přednáška
Byla jste úžasná, pravdivá. Jste člověk s velkám Č. Prožila jsem něco podobného jako vy, ale nedokážu s tím zatím pracovat. Díky za krásnou přednášku a za to, že jsem Vás poznala.
3
Eva Hromádková
přednáška

V roce 2023 založila online galerii Bohem Gallery

Luna Isis pro nás zajišťuje pronájem umění od  umělců z  Bohem Gallery do prostor hotelů, divadel, restaurací, firem a pro města a obce.

UMĚLCI V BOHEM GALLERY

Kateřina Bartošová – keramické sochy

Luna Isis – obrazy, koláže, dřevořezby, porcelán

Vratislav Noha – poetické fotografie

Pavel Piekar – grafika | barevný linoryt

Václav Kořínek – obrazy | technika: Motýlích křídel

Lev Rybalkin – designové lapmy a lustryJoska Skalník – grafika | litografie

Moderování

rozhovor

Od roku 2023 Luna Isis moderuje akce zaměřené na kulturu a osobní rozvoj.

Na youtube najdete kanál “V Obraze s Lunou Isis”,  najdete inspirativní rozhovory se zajímavými hosty nejen z oblasti umění.